Basketboll

CLUJI THELLON EPËRSINË NDAJ RAHOVECIT NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së dytë në ndeshjen kthyese të vlefshme për FIBA Europe Cup, Clujit dhe Rahovecit.

Pas çerekut të dytë po avancon skuadra vendase Cluj me rezultat 51-26.

Tek Rahoveci po dallohet, Booth me 7 pikë.

Tek Cluji deri tani po dallohet, Planicic me 9 pikë.

Komentet janë të mbyllura.