Basketboll

Ç3: RAHOVECI RIKTHEN EPËRSINË

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së mbetur nga xhiro e dytë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, Feronikeli-Rahoveci.

Pas çerekut të tretë ekipi i Rahovecit e ka rikthyer avantazhin e çerekut të parë dhe po avancon 51-58.

Tek Feronikeli deri më tani po dallohet, Hajdari me 15 pikë.

Tek Rahoveci po dallohet, Gray me 15 pikë.

Komentet janë të mbyllura.