Basketboll

PESËSHET E PARA: LIPJANI-PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë në xhiron e gjashtë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Lipjani-Prishtina dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Lipjani e nisë kështu: Simuels, Stuckey, Rashiti, Vitia, Jenkins.

Prishtina e nisë me këtë pesëshe: Myles, Azemi, Ismaili, Berisha, Alihodzic.

Komentet janë të mbyllura.