Basketboll

PRIZRENI ME EPËRSI DYSHIFRORE NDAJ YLLIT NË PJESËN E PARË

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Golden Eagle Yllit.

Pas çerekut të dytë ekipi i Prizrenit po e mban avantazhin 42-32.

Tek Prizreni deri më tani po dallohet, Canada me 11 pikë.

Tek Ylli deri tani u dallua, Morina me 9 pikë.

Komentet janë të mbyllura.