Basketboll

Ç3: VAZHDON DRAMA, NIKLI RRËMBEN EPËRSINË +2

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Feronikelit dhe Lipjanit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Feronikelit e ka fituar epërsinë dhe po udhëheqë minimalisht 70-68.

Tek Feronikeli deri më tani po dallohet, Garland me 22 pikë.

Tek Lipjani deri tani u dallua, Stuckey me 21 pikë.

Komentet janë të mbyllura.