Basketboll

Ç3: RAHOVECI NGUSHTON REZULTATIN NDAJ IBARIT

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së vlefshme për Ligën Ballkanike, ndërmjet Rahovecit dhe Ibarit të Rozhajës.

Pas çerekut të tretë ekipi i Ibarit po e mban avantazhin ndaj skuadrës së Rahovecit 55-63.

Tek Rahoveci deri më tani po dallohet,Gray me 18 pikë.

Tek Ibari deri tani u dallua, Simovic me 16 pikë.

Komentet janë të mbyllura.