Basketboll

PESËSHET E PARA: TREPÇA-RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së katërt, në xhiron e katërt në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Trepça dhe Rahoveci dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Trepça e nisë kështu: Azemi, Tahiri, Boyce, Hanes, Williams.

Rahoveci e nisë me këtë pesëshe: Veseli, Howard, Qollaku, Bradford, Gray.

Komentet janë të mbyllura.