Basketboll

Ç1: EPËRSI FILLESTARE E NIKLIT

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së tretë në xhiro’në e tetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Trepçës dhe Feronikelit.

Pas çerekut të parë ekipi i Feronikelit e ka avantazhin fillestar 29-33.

Tek Trepça deri më tani po dallohet, Hanes me 15 pikë.

Tek Nikli deri tani u dallua, Arti Hajdari me 9 pikë.

Komentet janë të mbyllura.