Basketboll

LIPJANI RRËMBEN EPËRSINË NDAJ TREPÇËS NË PJESËN E PARË

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë në xhiro’në e nëntë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Lipjanit dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë ekipi i Lipjanit e ka marrë avantazhin 50-48.

Tek Lipjani deri më tani po dallohet, Simuels me 17 pikë.

Tek Trepça deri tani u dallua, Hanes me 17 pikë.

Komentet janë të mbyllura.