MBYLLET PJESA E PARË: BASHKIMI KTHEN AVANTAZHIN NDAJ TREPÇËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së dytë në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e basketbollit kosovar, ndërmjet Bashkimit e Trepçës.

Pas çerekut të dytë, skuadra e Bashkimit e ka marrë epërsinë dhe po avancon me rezultatin 42-34.

Tek Bashkimi deri tani po dallohet, Brigdeman me 15 pikë.

Tek Trepça po dallohet, Azemi me 16 pikë.

Të fundit:

Të ngjajshme: