Basketboll

RAHOVECI DHE GRAY NDAJNË RRUGËT

Prishtinë(AsistiOnline) – Njëri ndër basketbollistët më të mirë të Rahovecit dhe ndoshta më i miri, Justin Gray është larguar nga klubi “vreshtar”.

Nëpërmjet një komunikate për shtyp, Rahoveci ka treguar arsyejen e largimit të Gray nga skuadra.

Ju sjellim deklaratën pa ndërhyrje:

”Justin Gray vazhdon rikuperimin në SHBA”

“Gray do të udhëtoi këto ditë në SHBA për të vazhduar rikuperimin nga lëndimi qe e ka pësuar kohë më parë.
Pas gjitha analizave dhe rekomandimeve të mjekëve të njejtit i duhet rikuperim më i gjatë për tu rikthyer në formën e duhur’’, thuhet në komunikatë.

Komentet janë të mbyllura.