Basketboll

SHITEN NË KOHË REKORDE BILETAT E NDESHJES, RAHOVECI-YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Sonte luhet dueli kryesor i xhiros së 15-të në elitën e basketbollit kosovar, ndërmjet Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit.

AsistiOnline.com ka mësuar, se bileta e kësaj ndeshje, janë shitur në mënyrë eksprese dhe në kohë rekorde dhe në arenën “Mizahir Isma” në Rahovec, tashmë s’ka asnjë ulëse të lirë.

Ndeshja e sontme nisë në ora 19:00 dhe pritet të jetë e jashtëzakonshme, si në parket ashtu edhe në tribina.

Komentet janë të mbyllura.