KOSOVA U-16(MESHKUJT), MËSOJNË KUNDËRSHTARËT E TYRE NË EVROPIAN

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Kosova U16 në konkurrencën e meshkujve do të jetë në grup me Shqipërinë, Armeninë, San Marinon, Gjibraltarin dhe Maltën.