Basketboll

PESËSHET E PARA: TREPÇA-LIPJANI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë, në xhiron e 18-të në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Trepça e Lipjani dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Trepça e nisë kështu: Hanes, Tahiri, Azemi, Irwin, Syla.

Lipjani e nisë me këtë pesëshe: Nuli, Hasani, Sllamniku, Jovanovic, Vitia.

Komentet janë të mbyllura.