Basketboll

E TRETA RRESHT PËR BUCKS, LEHTË NDAJ CHICAGOS

Prishtinë(AsistiOnline) – Njëra ndër skuadrat më të mira sivjet në NBA, Milwaukee Bucks kanë arritur edhe fitoren e radhës.

Bucks kanë arritur fitoren e tretë me radhë dhe të 30 sezonale, duke mposhtur Bullsat meme rezultatin final 102-123.

Middleton me 25 pikë e Antetokounmpo me 23 sosh, u dalluan në këtë triumf të Bucks.

Tek Bulls s’mjaftuan për fitore, LaVine me 19 pikë e White me 18 sosh.

 

Komentet janë të mbyllura.