Basketboll

FERONIKELI BËHET ME TRAJNER TË RI

Prishtinë(AsistiOnline) Skuadra e Feronikelit e ka emëruar trajnerin e ri të skuadrës.

Pas largimit të Petrit Zeqirit, skuadra e Feronikelit ishte në kërkim të një trajneri që do ta drejtonte skuadrën në stinorin vjeshtor dhe tashmë është arritur një gjë e tillë.

”Industrialistët” kanë emëruar trajner të ri të skuadrës, Fikret Shatrin i cili do ti prijë ekipit në stinorin pranveror.

Feronikeli stinorin vjeshtor e mbylli në pozitën e 7-të dhe sivjet synon mbetjen në elitën e basketbollit kosovar.

Komentet janë të mbyllura.