Basketboll

RAHOVECI SONTE PRET LIDERIN E LIGËS BALLKANIKE

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Rahovecit sonte e nisë stinorin pranveror në Ligën Ballkanike.

”Vreshtarët” e nisin sonte në Palestrën e tyre “Mizahir Isma”, duke e pritur si kundërshtarë liderin e Ligës Ballkanike, Academic Bultex nga Bullgaria.

Rahoveci deri tani në Ligën Ballkanike, ka 4 disfata dhe vetëm një fitore. Përderisa Bultexi ka të gjitha fitore.

Ndeshja nisë në ora 19:00 dhe si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjes, mund ta gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.