Basketboll

PJESA E PARË: REZULTAT I NGUSHTË MES YLLIT DHE VËLLAZNIMIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Ylli – Vëllaznimi e vlefshme për xhiron e pestë të stinorit të ri në Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë po vazhdon të avancojë skuadra e Yllit me rezultat të ngushtë, 40-31.

Tek Ylli deri më tani u dalluan, Valon Bunjaku me 11 pikë e Rilind Krasniqi me 6 pikë.

Tek Vëllaznimi më të mirët ishin, Chris Hortman me 14 pikë e Roni Koshi me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.