Basketboll

BUNJAKU: DO JETË VËSHTIRË, POR DO E JAPIM 100% NGA VETJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Njëri prej basketbollistëve më në formë në radhët e Përfaqësueses së Kosovës, aktualisht është edhe Valon Bunjaku.

Bunjaku thotë se do të jetë shumë vështirë, ndaj sllovakëve dhe islandezëve, por do të japin maksimumin nga vetja dhe

Prononcimi i plotë i Valonit për Asistin:

Komentet janë të mbyllura.