Basketboll

MEKAJ: KEMI KARAKTER FITUES, ANDAJ SHKOJMË PËR TRIUMF

Prishtinë(AsistiOnline) – Para dy ndeshjeve të Kosovës më 26 dhe 28 nëntor, ekipi i Kosovës po i zhvillon përgatitjet finale rreth këtyre sfidave të rëndësishme.

Basketbollisti i ekipit kombëtar të Kosovës, Leonard Mekaj u pa tejet optimist në lidhje me këto dy ndeshje dhe beson se ”dardanët”

Prononcimi i plotë i Mekajt për Asistin:

 

Komentet janë të mbyllura.