Basketboll

ISLANDA DHE KOSOVA E NISIN ME KËTO PESËSHE

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Islanda – Kosova, në takimin që zhvillohet në Bratislavë në kuadër të parakualifikimeve evropiane për Kupën e Botës 2023.

Selektori i Kosovës, Christos Marmarinos starton me këtë pesëshet:

Kastrati, Hajrizi, Zenelaj, Tmusic, Bunjaku.

Përzgjedhësi i Islandës e nisë kështu:

Axel, Fridriksson, Hllinason, Bjornsson, Vilhjalmssom.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.