Basketboll

SOT NDESHJE E MBETUR EDHE TE SUPERLIGA E FEMRAVE

Prishtinë(AsistiOnline) – Përpos ndeshjeve të mbetura nga Superliga e meshkujve, këtë mesjavë zhvillohet një sfidë edhe nga xhiro e katërt e mbetur te Superliga e femrave.

Bëhet fjalë për duelin, Kosovahome Prishtina-Penza. Ku të dy skuadrat kanë nga tri fitore dhe tri humbje në këtë edicion deri më tani në elitën e femrave.

Kjo ndeshje fillon nga ora 16:30 dhe raportin final pas ndeshjes, mund ta lexoni në www.AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.