Basketboll

VALENTIN SPAQI “KËTË VIT SYNOJMË INKUADRIMIN NË SUPERLIGË”

Në Asist, trajneri Spaqi është shprehur se këtë vit, ndryshe nga edicioni I kaluar, AS Prishtina ka ndërtuar karakter fitues dhe janë të bashkuar për një qëllim, inkuadrimi në Prince Caffe Superligë.

Ndër të tjera, Spaqi I falenderohet edhe shkollës “Don Bosko” për përkrahjen që ja bëjnë klubit.

Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme:

 

 

Komentet janë të mbyllura.