Basketboll

TRANSFERI I BUJSHËM I PONTE PRIZRENIT ARRIN NË KOSOVË

Prishtinë(AsistiOnline) – Basketbollisti amerikan, Divine Myles tashmë ka arritur në Kosovë.

”The Machine” është transferuar tek skuadra e Ponte Prizrenit e cila sivjet po synon trofetë në elitën e basketbollit kosovar dhe mund të debutojë për ekipin në fjalë qysh në ndeshjen përballë Trepçës gjatë këtij vikendi.

Fundori nga SHBA-të, tek skuadra prizrenase do të paraqitet si lojtar vendor, pasiqë ka edhe pasaportën e Kosovës.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.