Basketboll

TRI DEBUTIME TË REJA NË NDESHJEN, RAHOVECI – PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Në ndeshjen e sotme mes Rahovecit dhe Pejës, pritet të ketë edhe debutime të lojtarëve të rinjë tek të dyja ekipet.

Për Rahovecin ri-debuton fundori amerikan, Darrell Davis që u zyrtarizua ditë më parë nga ‘vreshtarët’.

Ndërsa te Peja do të debutojnë, qendra pejane Lis Shoshi dhe fundori amerikan, A.J Walton.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.