Basketboll

GOGA E NISË MË MIRË SE TIRANA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka nisur ndeshja, ndërmjet Goga Basket – Tirana e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Gogës me rezultat të ngushtë, 25-12.

Tek Goga deri tani u dallua, Niko Thano me 11 pikë.

Te Tirana më i miri ishte, Erin Hasani me 4 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.