Basketboll

TREPÇA E NISË MË MIRË SE PRIZRENI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka nisur ndeshja ndërmjet, Prizrenit dhe Trepçës e vlefshme për xhiron e fundit të stinorit të rregullt të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultat të ngushtë, 27-31.

Tek Prizreni deri tani u dallua, Kwame Vaughn me 10 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Drilon Hajrizi me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.