Basketboll

FILLIM MË I MIRË I RAHOVECIT NDAJ YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka nisur ndeshja ndërmjet, Rahovecit dhe Yllit e vlefshme për xhiron e fundit të stinorit të rregullt të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat të ngushtë, 26-19.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Darrell Davis me 9 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Mitchell Wilbekin me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.