Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË E FINALES, REZULTAT TEJET I NGUSHTË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet edhe pjesa e parë, ndërmjet Pejës dhe Yllit e vlefshme për finalen e madhe të Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat, 41-38.

Tek Peja deri tani u dallua, A.J Walton me 13 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Mitchell Wilbekin me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.