Basketboll

PESËSHET E PARA: PEJA – PONTE PRIZRENI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Ponte Prizreni dhe Peja, ndeshje kjo e dyta mes këtyre dy ekipeve e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Dragan Radoviq starton me këtë 5she: Shoshi, Walters, Berisha, Grapci, Walton.

Kryetrajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati ka vendosur për këtë 5she: Hajdari, Myles, Vaughn, Zenelaj, Talliaferro.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.