Basketboll

PAMJET E INCIDENTIT NE NDESHJEN PONTE PRIZRENI – PEJA

(AsistiOnline) Prizren –  Menjëherë pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes vendimtare gjysmëfinale Ponte Prizreni – Peja , në dalje të palestrës ka ndodhur incidenti dhe përleshja fizike pas të cilës është ndërpre ndeshja.

 

Lidhur me reagimin e klubeve dhe vendimin zyrtartë FBK-së do t’ju informojmë me kohë

 

Komentet janë të mbyllura.