Basketboll

DREJTORI I DRITËS PARALAJMËRON: PRISHTINËN, BASHKIMIN, PEJËN DHE TREPÇËN

Prishtinë(AsistiOnline) – Në Asistin 455 që u transmetua si zakonisht të hënave në ArtSport 1 dhe Klan Kosova, ishte i ftuar edhe drejtori i Dritës, Arben Bislimi.

Bislimi në ASIST i paralajmëroi ekipet e Superligës, për rrezikun që i pret nga gjilanasit në edicionin e ri të garave.

Detajet e asaj që tha Bislimi i gjeni në video:

Komentet janë të mbyllura.