Basketboll

KOSHI VENDIMTAR NË FITOREN HISTORIKE TË KOSOVËS NË GARAT NDËRKOMBËTARE [VIDEO]

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfaqësuesja e Kosovës A te femrat, sot arriti fitore historike duke debutuar në garat ndërkombëtare me triumf.

Në vazhdim ju sjellim momentin historik dhe koshin e fitores nga Alexis Tolefree për ekipin tonë kosovar:

Komentet janë të mbyllura.