Basketboll

ZYRTARE: FISNIK RUGOVA ZYRTARIZOHET TE RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Fisnik Rugova është zyrtarisht lojtari më i ri i Rahovecit.

Skuadra ‘vreshtare’ ka njoftuar sot se ka arritur marrëveshje bashkëpunimi me qendrën prishtinase, Fisnik Rugova.

Rugova që ftohet pothuajse rregullisht edhe nga Përfaqësuesja e Kosovës, pas një periudhe të gjatë si lojtar i Prishtinës, tash do të veshë fanelën e Rahovecit.

Përpos Prishtinës, Rugova më parë ka luajtur edhe për Kolegjin Eurosport(tash i shuar) si dhe KB Pejën.

Rahoveci deri tani ka zyrtarizuar bashkëpunimin me Musab Malën, Altin Morinën, Visar Ejupin, si dhe trajnerin Fotis Takianos.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.