Basketboll

VËLLAZNIMI KONFIRMON KOSHIN E TANUSHIN ZYRTARISHT

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Vëllaznimit vazhdon ti konfirmojë përforcimet e reja para edicionit të ri të garave në Ligën e parë.

Skuadra gjakovare ka njoftuar sot se Atik Koshi dhe Bleonis Tanushi do jenë pjesë e klubit në edicionin e ri të garave.

Koshi edhe në edicionin pranveror të stinorin të kaluar ishte me gjakovarët, derisa Tanushi ishte paraqitur me Mgeasportin nga Prizreni në Ligën e parë.

Të kujtojmë se gjakovarët deri tani janë përforcuar edhe me Besnik Azemin e Ujkan Karanezin.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.