Basketboll

Ç3: PRIZRENI 16 KRIJON EPËRSI NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të tretë, për xhiron e parë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Prizrenit 16 dhe Rahovecit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultat 82-71.

Te Prizreni 16 deri tani u dalluan, Courtney Fells e Ivan Koljeviq me nga 25 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Eric Davis Jr. me 29 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.