Basketboll

START SHUMË MË I MIRË I YLLIT NDAJ TEUTËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të vlefshëm për gjysmëfinalen e parë të Superkupës Mbarëkombëtare mes Teutës dhe Yllit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 16-25.

Te Teuta deri tani u dallua, Caneron Satterwhite me 5 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Gëzim Morina me 7 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.