Basketboll

PRIZRENI MBYLL PJESËN E PARË NË PLUS TË LEHTË NDAJ PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të tretë për xhiron e shtatë të ArtMotion Superligës ndërmjet Prishtinës dhe Prizrenit 16.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultat 49-56.

Te Prishtina deri tani u dallua, Meriton Ismaili me 12 pikë.

Te Prizreni më i miri ishte, Courney Fells me 23 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.