Basketboll

FILLIM I BARASPESHUAR NË KRYEQYTET

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshëm për xhiron e tretë të Ligës Ballkanike mes Prishtinës dhe Beroes.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 21-19.

Te Prishtina deri tani u dallua, Jan Palokaj me 6 pikë.

Te Beroe më i miri ishte, Obinna Oleka me 7 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.