Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E PRISHTINASEVE NDAJ ATYRE PRIZRENASE

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshëm për Superligën e Femrave mes Prishtinës dhe Bashkimit.

Edhe pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 56-40.

Te Prishtina deri tani u dallua, Sarah Mgbeike me 14 pikë.

Te Bashkimi më e mira ishte, Irma Konjusha me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.