Basketboll

RAHOVECI E NISË MË MIRË SE TEUTA

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e dytë të Ligës Unike mes Rahovecit dhe Teutës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat 24-21.

Te Rahoveci deri tani u dallua, Nick Banyard me 13 pikë.

Te Teuta më i miri ishte, Kristi Gorea me 5 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.