Basketboll

Ç3: VAZHDON DIFERENCA E VLLAZNISË NDAJ TIRANËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes së vlefshme për xhiron e tretë të Ligës Unike mes Vllaznisë dhe Tiranës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Vllaznisë me avantazh 70-57.

Te Vllaznia më i miri ishte, Josh Stove me 20 pikë.

Te Tirana deri tani u dallua, Juljan Hamati me 18 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.