Basketboll

SFIDA E DYTË E DITËS NË ”13 QESHORI”

Prishtinë(AsistiOnline) – Një duel mjaftë i nxehtë pritet të zhvillohet sonte edhe në Therandë.

Kampioni aktual i Ligës Unike por edhe i Kosovës, Golden Eagle Ylli mirëpret në palestrën e zjarrtë ”13 Qershori”, ekipin simpatik të Kamzës.

Ylli aktualisht është prej skuadrave më në formë të garës me tri fitore dhe një humbje e Kamza ka dy fitore dhe dy humbje.

Kjo përballje fillon sonte nga ora 19:00 dhe transmetohet në Artmotion.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

 

Komentet janë të mbyllura.