Basketboll

KJO MESJAVË MBYLL STINORIN VJESHTOR TË UNIKES PËR FEMRA

Prishtinë(AsistiOnline) – Kjo mesjavë në të cilën kemi hyrë sot, mbyll stinorin vjeshtor të Ligës Unike për Femra.

Duele tejet interesante do të zhvillohen në Shqipëri dhe Kosovë.

Dueli i parë i xhiros tashmë është mbyllur me fitoren e Partizanit ndaj Tiranës 91-66.

Gjersa sfida e dytë e xhiros zhvilllohet sonte mes Flamurtarit të Vlorës dhe Prishtinës e që nisë sonte nga ora 18:00.

Derisa xhiro dhe stinori vjeshtor mbyllen me super-derbin kosovar mes Penzës dhe Bashkimit, që luhet nesër në ”Karagaç” nga ora 17:00.

Stinori pranveror i garës fillon me 26/27 janar 2022.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.