Basketboll

MBYLLET ÇEREKU I TRETË, VAZHDON EPËESIA E PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë ndeshjes ndërmjet, Pejës dhe Yllit e vlefshme për xhiron e rradhës së stinorit pranveror në Ligën Unike.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Pejës me rezultatin 71-58.

Te Peja deri tani u dallua, Stephen Maxwell me 32 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Gëzim Morina me 15 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.