Basketboll

BASHKIMI KONFIRMON LAJMIN E ASISTIT, ZYRTARIZON RADULOVICIN NË KRYE

Prishtinë(AsistiOnline) – Pak kohë pasi AsistiOnline.com e paralajmëroi ekskluzivisht marrëveshjen mes trajnerit maqedonas, Darko Radulovic dhe Bashkimit, skuadra prizrenase shpejtë e zyrtarizoi atë në krye të ekipit.

”Trajneri i mirënjohur maqedonas, Darko Radulović, do të jetë në krye të skuadrës tonë për pjesën e mbetur të kampionatit. Radulović deri më tani ishte kryetrajner i skuadrës shkupjane, MZT Skopje, ndërsa më parë ka udhëhequr edhe skuadrën e Vardarit”, thuhet në njoftimin e Bashkimit.

Të dhëna më të detajuara për trajnerin e ri të prizrenasve mund të gjeni mëposhtë:

EKSKLUZIVE: DARKO RADULOVIC MERR DREJTIMIN E BASHKIMIT?

/AsistiOnline.com/ 

 

Komentet janë të mbyllura.