Basketboll

PRISHTINA NË AVANTAZH TË THELLË, VETËM 13 PIKË NGA DRITA NË PJESËN E PARË!

Prishtinë(AsistiOnline) Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Sigal Prishtinës dhe Dritës e vlefshme për xhiron 22 në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultatin e thellë 55-13.

Te Prishtina më i miri deri tani ishte, Wendell Mitchell me 11 pikë.

Te Drita deri tani u dallua, Nart Llapashtica me 7 pikë.

Komentet janë të mbyllura.