Basketboll

PRISHTINA MBYLL PJESËN E PARË ME EPËRSI SOLIDE NDAJ GALIL ELIONIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Prishtinës dhe Galil Elionit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultatin 43-32.

Statistikat e ndeshjes nuk po funksionojnë si duhet dhe s’janë të sakta.

—————————————————————————————————————————————-

Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Sigal Prishtina – Galil Elion, ndeshje kjo e vlefshme për fazën e dytë të Ligës Ballkanike.

Prishtina starton kështu: Palokaj, Mitchell, Cook, Faye, Brown.

Galil Elion e nisë me këtë pesëshe: Iroegbu, Washington, Moshkovich, Stove, Levin.

/AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.