Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË, PEJA ME EPËRSI DYSHIFRORE NDAJ VLLAZNISË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Pejës dhe Vllaznisë.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultatin 44-33.

Te Peja në pjesën e parë u dallua Calvin Godfrey me 13 pikë.

Te Vllaznia më i miri ishte, Avi Toomer me 10 pikë.

—————————————————————————————————————————————-

Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Peja – Vllaznia, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e parafundit të stinorit të rregullt në Ligën Unike.

Peja starton kështu: Fells, Qallakaj, Lekndreaj, Godfrey.

Vllaznia e nisë me këtë pesëshe: Toomer, Dobs, Shestani, Butler, Cooper.

/AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.