Basketboll

PRIZRENI 16 SHKON NË PUSHIMIN MES PJESËVE ME EPËRSI NDAJ TEUTËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Teutës dhe Prizrenit 16.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultatin 38-44.

Te Teuta në pjesën e parë u dallua Nasir Core me 9 pikë.

Te Prizreni 16 më i miri ishte, Darrell Davis me 2 pikë.

Komentet janë të mbyllura.